پرش به محتوا
applytalkshow
Home
بورسیه فول فاند دکترا در حوزه ایمنی و ویروس شناسی خفاش ها در دانشگاه تولین آمریکا

بورسیه فول فاند دکترا در حوزه ایمنی و ویروس شناسی خفاش ها  توسط دکتر خانا فرنک در دانشگاه تولین آمریکا

متقاضیان باید علایق تحقیقاتی در ترکیبی از ایمونولوژی خفاش، ویروس شناسی، ژنومیک، اکولوژی تکاملی یا خطرات مشترک بین انسان و دام داشته باشند. تجربه قبلی در زمینه ژنومیک، ایمونولوژی و/یا استفاده از خطوط لوله محاسباتی برای تجزیه و تحلیل بیوانفورماتیک بسیار مورد توجه خواهد بود، اما لازم نیست.
متقاضی موفق با چهار سال دستیاری پژوهشی (به دنبال آن دوره دستیاری آموزشی)، بودجه برای حداقل یک سال کار میدانی (اکوادور)، پشتیبانی سفر در کنفرانس و دسترسی به مجموعه بزرگی از نمونه های خفاش، حمایت می شود. متقاضی موفق همچنین به گروهی از محققین دکتری فانوس دریایی ورنا و جامعه گسترده‌تر محققان و مربیان ورنا ملحق خواهد شد و به آموزش‌های فراوان، از جمله کارگاه‌های محاسباتی و سیاست‌گذاری دسترسی خواهد داشت. دانشجوی دکترا همچنین دارای طیف گسترده ای از فرصت های مشترک در سیستم های متنوع مطالعه خفاش خواهد بود.

برای درخواست، لطفا نظرسنجی در لینک اینجا پر کنید  که تا 7 اکتبر 2022 باز خواهد بود. لطفاً در رزومه خود، اطلاعات تماس 2 تا 3 مرجع را درج کنید. بعداً در هفته 23 اکتبر 2022 مصاحبه Zoom را با متقاضیان دکتری رقابتی ترتیب خواهیم داد. سپس از متقاضیان منتخب دعوت می شود تا درخواست های رسمی را برای برنامه دکتری زیست شناسی و زیست شناسی تکاملی در دانشگاه تولان تا 1 دسامبر 2022 ارسال کنند.

تاریخ شروع دکترا اواسط آگوست 2023 خواهد بود.

 

آدرس وبسایت استاد

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *